Årskurs 1
Årskurs 1
  Tabell/Spelprogram
Lör2018-10-27 09:20 A3GRIPARNAGuldlaget
Lör2018-10-27 09:20 A2Bryngans godislag Friskolans Ettor
Lör2018-10-27 09:40 A3VargarnaÖstras coola lirare
Lör2018-10-27 10:00 A3Friskolans EttorGRIPARNA
Lör2018-10-27 10:20 A3GuldlagetVargarna
Lör2018-10-27 10:20 A2Östras coola lirareBryngans godislag
Lör2018-10-27 11:00 A1Bryngans godislag Guldlaget
Lör2018-10-27 11:00 A2GRIPARNAVargarna
Lör2018-10-27 11:00 A3Östras coola lirareFriskolans Ettor
Lör2018-10-27 11:40 A2GuldlagetÖstras coola lirare
Lör2018-10-27 11:40 A1GRIPARNABryngans godislag
Lör2018-10-27 12:00 A1VargarnaFriskolans Ettor
Årskurs 2
Årskurs 2
  Tabell/Spelprogram
Lör2018-10-27 09:00 A2Friskolans LirareLångsätters målskjutare
Lör2018-10-27 09:00 A3De kämpande lejonenMålsprutarna
Lör2018-10-27 09:00 A1De kämpande tigrarnaRosenkungarna
Lör2018-10-27 09:20 A1Stjärnorna från BrynganBuzungarna
Lör2018-10-27 09:40 A2KorparnaRosenkungarna
Lör2018-10-27 09:40 A1Långsätters målskjutareDe kämpande tigrarna
Lör2018-10-27 10:00 A1BuzungarnaFriskolans Lirare
Lör2018-10-27 10:00 A2Målsprutarna Stjärnorna från Bryngan
Lör2018-10-27 10:20 A1RosenkungarnaDe kämpande lejonen
Lör2018-10-27 10:40 A2Målsprutarna Buzungarna
Lör2018-10-27 10:40 A1De kämpande tigrarnaFriskolans Lirare
Lör2018-10-27 10:40 A3Stjärnorna från BrynganKorparna
Lör2018-10-27 11:20 A1De kämpande lejonenStjärnorna från Bryngan
Lör2018-10-27 11:20 A2KorparnaMålsprutarna
Lör2018-10-27 11:20 A3Långsätters målskjutareRosenkungarna
Lör2018-10-27 11:40 A3BuzungarnaDe kämpande tigrarna
Lör2018-10-27 12:00 A2Friskolans LirareKorparna
Lör2018-10-27 12:00 A3Långsätters målskjutareDe kämpande lejonen
Årskurs 3
Årskurs 3
  Tabell/Spelprogram
Lör2018-10-27 09:00 CDammlöts kämparIB-klubben
Lör2018-10-27 09:20 CNyköpings FriskolebusarThree Kings
Lör2018-10-27 09:40 CWild Wild VästVinnarskallarna
Lör2018-10-27 10:00 CIB-klubbenNyköpings Friskolebusar
Lör2018-10-27 10:20 CThree KingsWild Wild Väst
Lör2018-10-27 10:40 CVinnarskallarnaÖsters bästa
Lör2018-10-27 11:00 CWild Wild VästIB-klubben
Lör2018-10-27 11:20 CDammlöts kämparVinnarskallarna
Lör2018-10-27 11:40 CÖsters bästaThree Kings
Lör2018-10-27 12:00 CIB-klubbenÖsters bästa
Lör2018-10-27 12:20 CThree KingsDammlöts kämpar
Lör2018-10-27 12:40 CVinnarskallarnaNyköpings Friskolebusar
Lör2018-10-27 13:00 CNyköpings FriskolebusarWild Wild Väst
Lör2018-10-27 13:20 CÖsters bästaDammlöts kämpar
Årskurs 4
Årskurs 4
  Tabell/Spelprogram
Lör2018-10-27 09:00 BChilladalarnaGuldbollarna
Lör2018-10-27 09:20 BHerrhagens KingarPeterslundsproffsen
Lör2018-10-27 09:40 BRosenkällaTeam Arnö
Lör2018-10-27 10:00 BGuldbollarnaHerrhagens Kingar
Lör2018-10-27 10:20 BPeterslundsproffsen Rosenkälla
Lör2018-10-27 10:40 BTeam ArnöUnion Allstars
Lör2018-10-27 12:40 AChilladalarnaTeam Arnö
Lör2018-10-27 13:00 ARosenkällaGuldbollarna
Lör2018-10-27 13:20 AUnion AllstarsPeterslundsproffsen
Lör2018-10-27 13:40 ATeam ArnöHerrhagens Kingar
Lör2018-10-27 14:00 APeterslundsproffsen Chilladalarna
Lör2018-10-27 14:20 AGuldbollarnaUnion Allstars
Lör2018-10-27 15:00 CHerrhagens KingarRosenkälla
Lör2018-10-27 15:20 CUnion AllstarsChilladalarna
Årskurs 5
Årskurs 5
  Tabell/Spelprogram
Lör2018-10-27 12:00 BAnonymaAntes apor
Lör2018-10-27 12:20 BBiffarnaDammlöts stjärnor
Lör2018-10-27 12:40 BDe okrossbara 5GHRoger & Company
Lör2018-10-27 13:40 CDammlöts stjärnorDe okrossbara 5GH
Lör2018-10-27 14:00 CRoger & CompanySvalsta 4-life
Lör2018-10-27 14:20 CAntes apor Biffarna
Lör2018-10-27 14:40 CSvalsta 4-lifeDammlöts stjärnor
Lör2018-10-27 14:40 AAnonymaRoger & Company
Lör2018-10-27 15:00 ADe okrossbara 5GHAntes apor
Lör2018-10-27 15:40 AAntes apor Svalsta 4-life
Lör2018-10-27 15:40 BDammlöts stjärnorAnonyma
Lör2018-10-27 15:40 CRoger & CompanyBiffarna
Lör2018-10-27 16:20 ABiffarnaDe okrossbara 5GH
Lör2018-10-27 16:20 BSvalsta 4-lifeAnonyma
Årskurs 6
Årskurs 6
  Tabell/Spelprogram
Lör2018-10-27 11:00 BAlrightChicago
0
-
6
Lör2018-10-27 11:20 BHerrhagen SmileysKungskap
1
-
1
Lör2018-10-27 11:40 BSam & CompanySjösas 5/6:a
0
-
4
Lör2018-10-27 13:00 BChicagoHerrhagen Smileys
5
-
1
Lör2018-10-27 13:20 BKungskapSam & Company
6
-
0
Lör2018-10-27 13:40 BSjösas 5/6:aAlright
12
-
0
Lör2018-10-27 14:00 BHerrhagen SmileysSam & Company
7
-
1
Lör2018-10-27 14:20 BSjösas 5/6:aChicago
3
-
1
Lör2018-10-27 14:40 BAlrightKungskap
1
-
6
Lör2018-10-27 15:00 BSam & CompanyChicago
1
-
7
Lör2018-10-27 15:20 AHerrhagen SmileysAlright
2
-
0
Lör2018-10-27 15:20 BKungskapSjösas 5/6:a
1
-
4
Lör2018-10-27 16:00 BAlrightSam & Company
5
-
1
Lör2018-10-27 16:00 AChicagoKungskap
1
-
2
Lör2018-10-27 16:00 CHerrhagen SmileysSjösas 5/6:a
2
-
1
Årskurs 6 Slutspel
  Tabell/Spelprogram
Lör2018-10-27 16:40 ASjösas 5/6:aKungskap
3
-
2




© Södermanlands innebandyförbund, 2001.